Jiří Načeradský
Veselá Venuše
Id: 468402
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, nerámováno
zobrazeno: 507x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
68 000 Kč