Čas na serveru 02:14:48

Jiří Novotný
Léto

Id: 507302

Léto

  •  / Léto / Jiří Novotný
  •  / Léto / Jiří Novotný
  •  / Léto / Jiří Novotný

akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 41 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 220x

Vyvolávací cena:

3 600