Jiří Novotný
Léto
Id: 507302
akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 41 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 259x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč