Jiří Pařík
Konvolut čtyř kusů
Id: 22505
kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých listů 44,5 x 33 cm, značeno autorským razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2556x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3.3.2016, 21:30:00
14.2.2016 | 20:41 | 2 500 Kč |