Jiří Patera
Baltský rybář
Id: 334802
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozené olištování
zobrazeno: 1631x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 51