Jiří Procházka
Draperie
Id: 288403
olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu
zobrazeno: 8562x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 400 Kč