Jiří Procházka
Hlava
Id: 65106
olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4654x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč