Jiří Procházka
Krajina
Id: 267401
olej/plátno, rozměr 82 x 56 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámování, na zadní straně původní štítek, popis, stav viz foto
zobrazeno: 3780x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč