Jiří Procházka
Krajina
Id: 324902
olej/plátno, rozměr 68 x 116 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském olištování
zobrazeno: 3555x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč