Jiří Procházka
Ležící figura
Id: 191803
olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav
zobrazeno: 2042x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 600 Kč