Jiří Procházka
Věci na stole
Id: 275201
olej/plátno, rozměr 98 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozené olištování, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 6342x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
66 600 Kč