Jiří Procházka
Zátiší
Id: 159201
olej/plátno, rozměr 89 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno
zobrazeno: 2904x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 100 Kč