Jiří Ptáček
Z dovolené
Id: 128311
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4177x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč