Jiří Šalamoun
Rybář
Id: 197513
litografie/papír, rozměr listu 56 x 70 cm, ve spodní části číslováno, popsáno, značeno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2093x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč