Jiří Ščerbakov
Žena s jezevčíkem
Id: 160504
olej/plátno, rozměr 73 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozené olištování, protržené plátno
zobrazeno: 2404x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč