Jiří Šlitr
Bruxelles
Id: 376103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, list mírně poškozen, poškozená pasparta, zaskleno, stav viz foto
zobrazeno: 3022x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč