Jiří Slíva
Konvolut dvou kusů
Id: 377404
litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 41 x 52 cm, vše značeno, číslováno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1135x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč