Jiří Šorm
Abstrakce
Id: 1141
strukturální malba, rozměr 42 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2004, autorsky rámováno - olištováno, původní stav
zobrazeno: 3878x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 000 Kč