Jiří Šorm
Siamský trojúhelník
Id: 413511
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 59 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 536x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3.4.2023, 19:55:00
31.3.2023 | 17:29 | 1 500 Kč |