Jiří Sozanský
Drátěné figury před obrazem
Id: 202213
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1480x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč