Jiří Štourač
Dlažba
Id: 346301
olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát
zobrazeno: 6025x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
110 000 Kč