Jiří Toroň
Na pobřeží
Id: 204213
tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1450x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč