Čas na serveru 16:36:04

Jiří Trnka
Durynk a Neklan

Id: 523304

Durynk a Neklan

  •  / Durynk a Neklan / Jiří Trnka

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28 cm, neznačeno, na zadní straně ověření pravosti synem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, skyca k ilustraci, která byla publikována v knize A. Jiráska Staré pověsti české, vyd. SNDK v roce 1961

zobrazeno: 417x

Vyvolávací cena:

21 000