Jiří Trnka
Durynk a Neklan
Id: 523304
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28 cm, neznačeno, na zadní straně ověření pravosti synem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, skyca k ilustraci, která byla publikována v knize A. Jiráska Staré pověsti české, vyd. SNDK v roce 1961
zobrazeno: 475x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč