Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 2
Id: 294802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,2 x 15,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka
zobrazeno: 3777x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 77