Jiří Trnka
Lesní víla
Id: 6014
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorova studie, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7626x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
29 500 Kč