Jiří Trnka
Motýli
Id: 1499
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, původem z pozůstalosti režiséra Elmara Klose, paspartováno, zaskleno, papír poškozen plísní, původní stav
zobrazeno: 3101x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč