Jiří Trnka
Sen noci svatojánské
Id: 383302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1233x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 55