Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3
Id: 299602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 8615x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč