Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 4
Id: 299601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 10926x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52