Jiří Trnka
Studie
Id: 1347
tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 11 cm, signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3305x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 800 Kč