Jiří V. Peca
Modrý prostor
Id: 194805
olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno, na zadní straně galerijní štítek
zobrazeno: 1805x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 400 Kč