Jiří V. Peca
Z české krajiny
Id: 89407
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, autorsky olištováno, vše v původním stavu, lehce uvolněné plátno
zobrazeno: 1782x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč