Jiří Valenta
Barevné střechy
Id: 273501
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno monogramem a datováno 65 vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1926x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 52