Jiří Vidlák
Rušné odpoledné na golfovém hřišti
Id: 343603
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, rámováno
zobrazeno: 20116x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč