Jiří Winter Neprakta
Hledání karty
Id: 483414
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 24 x 16,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 66x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
2024,12-1,02,20,05,00
minimální příhoz 500 Kč