Jiří Winter Neprakta
Johannes Gutenberg
Id: 442426
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 559x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč