Jiří Winter Neprakta
Klíčník
Id: 442425
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 374x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč