Čas na serveru 12:50:02

Jiří Winter Neprakta
Krokodýlí panna

Id: 535827

Krokodýlí panna

  •  / Krokodýlí panna / Jiří Winter Neprakta

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 927x

Vyvolávací cena:

7 100

2024,12-1,03,21,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu