Jiří Winter Neprakta
Krokodýlí panna
Id: 535827
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 927x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
2024,12-1,03,21,30,00
minimální příhoz 500 Kč