Jiří Winter Neprakta
Nejúspěšnější pasák
Id: 483412
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 28 cm, popsáno ve spodní části, značeno na zadní straně autorským razítkem, volně loženo
zobrazeno: 642x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 277 Kč
Příhozy: 49