Jiří Winter Neprakta
Pin ap lejdy
Id: 408402
akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1320x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč