Čas na serveru 02:55:22

Jiří Winter Neprakta
Těžká váha

Id: 483413

Těžká váha

  •  / Těžká váha / Jiří Winter Neprakta

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30,5 x 22,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 1047x

Vyvolávací cena:

9 120