Jiří Winter Neprakta
Těžká váha
Id: 483413
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30,5 x 22,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1110x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 120 Kč