Jiří Židlický
Bažanti
Id: 443503
olej/překližka, rozměr 150 x 120 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1953x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 60