Jiří Židlický
Muflon
Id: 443506
pastel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 8588x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 100 Kč
Příhozy: 49