Jiří Židlický
V lese
Id: 443502
olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1452x
Vyvolávací cena:
14 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 68