Ludmila Jiřincová
Děvče s košíkem
Id: 1445
litografie/papír, č. 179/200, velikost tisku 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, zabarveno od nevhodné pasparty, původní stav
zobrazeno: 3397x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč