Jiřina Skálová
Zátiší s pomeranči
Id: 33003
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2985x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
8.6.2016, 22:17:00
8.6.2016 | 22:13 | 1 500 Kč |