Jitka Kolínská
Exotická zahrada
Id: 1247
kombinovaná technika/koláž, rozměr koláže 22,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, volně loženo v paspartě, původní stav
zobrazeno: 3460x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
23.7.2014, 22:00:00
4.7.2014 | 22:37 | 8 000 Kč |