Jitka Válová
Figura
Id: 379902
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1096x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč