Jitka Válová
Kompozice
Id: 93004
dílo Jitky a Květy Válových, lept/papír, rozměr tisku 20 ,5 x 29,5 cm, signováno vlevo Květa Válová 83, signováno vpravo J. Válová, uprostřed dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto
zobrazeno: 1989x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4.9.2017, 22:18:00
23.8.2017 | 0:10 | 4 000 Kč |