Jitka Válová
Postavy
Id: 257401
litografie/papír, rozměr listu 33,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 3422x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč