Jitka Válová
Postavy
Id: 465304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1244x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč